Podaje się do publicznej wiadomości, że na podstawie uchwały nr 1/2017 walnego zebrania członków  NSZZ Pracowników Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Maszyn Włókienniczych z dnia 07.04.2017 r. o likwidacji związku i na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego dla Łodzi Śródmieście XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 12.06.2017 r. sygnatura sprawy LD.XX NS-REJ.KRS/012140/17/556, wszczęta została likwidacja NSZZ Pracowników Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Maszyn Włókienniczych z siedzibą w Łodzi ul. Wólczańska 55/59, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Likwidatorem  związku ustanowiony został Janusz Lachowski tel. 603 198 473, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wzywa się do składania ewentualnych roszczeń w stosunku do związku w terminie do 31.07.2017 na podany powyżej adres związku.

Brussels Eureka

Medal Wynalazców przyznany Polmatex Cenaro w Brukseli!

 

Przetargi

ZAPYTANIE OFERTOWE

Instytut o nazwie Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Maszyn Włókienniczych w Łodzi zwraca się z prośbą o złożenie oferty:

Wybór podmiotu świadczącego usługi doradztwa personalnego przy ocenie kandydatów na stanowisko dyrektora Instytutu o nazwie Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Maszyn Włókienniczych z siedzibą w Łodzi

do pobrania

 

Początek strony